Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Povidky Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Povidky
Píši a vydávám knihy o mezilidských vztazích - ukázky viz blogy

Dnešní válka?

A v civilizované zemi? Na hranicích dekadentního Západu?

Stát se to může. Stát se může úplně cokoliv. I barbarské jednání či humánní čin.

Ale jak to vnímají a jak se cítí tamní občané? Ti prý už dekadentní lidé? Co třeba takový tvrdý rocker? Místní Žid? Nebo odmítač vojenské služby? Jak se zachová zpohodlnělý armádní důstojník? Nebo zamilovaný mladíček a jeho nedospělá dívka? Nebo dědoušek? Co muži z běžné rodiny?

A co jejich partnerky, emancipované ženy? Ty co mají funkční rodinu nebo ty, jimž rodina drží jen taktak? Co třeba dívka právě zakládající rodinu? A děti?

Dokáží to skousnout? A jak prchají, prchají-li?

Tento soubor krátkých povídek, tak krátkých, že každou dočtete dřív než vás někdo začne postrádat, leccos napoví:

Válka v různých náhledech aneb

SLÁVA UKRAJINĚ

Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Nebezpečné štěstí&body=Kupuji e-knihu SLÁVA UKRAJINĚ a cenu 75 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.

Nedílnou součástí této knihy je i její druhá část SLÁVA HRDINŮM UKRAJINY, která obsahuje další povídky, napsané po dokončení první části. Obě se prodávají jako jeden celek za jednu, nezvýšenou cenu.