KNIHY
Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Povidky Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Povidky

BEZPEČNÉ NEŠTĚSTÍ

NEBO NEBEZPEČNÉ ŠTĚSTÍ?

Druhá kopa partnerských povzdechů a pousmání sudbě navzdory.

Jsou chvíle, kdy nebezpečné štěstí, tedy riskantní láska, přechází ve svůj protipól, tedy do bezpečného, hůře do lhostejného či dokonce konfrontačního vztahu, a přesně o těchto momentech druhý díl povzdechů  a pousmání pojednává. Ovšem v životě není nic trvalé a jednoznačné, takže dochází i k reverzním pochodům, kdy partneři dostanou rozum a rozhodnou se problémy řešit smírně, láskyplně.

Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Nebezpečné štěstí&body=Kupuji e-knihu Bezpečné neštěstí a cenu 199 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.

Věřte nebo nevěřte, ale náš život provází kotrmelce. Někdo jich udělá méně, jiný více a někdo se dokonce nepřestává kutálet. Ale nevyhne se jim nikdo. Je to úsměvné nebo bolavé? Nevím a poučovat rozhodně nehodlám.

Vztahové kotrmelce mívají hodně společného a za každým ční nějaké neprozřetelné rozhodnutí. Jak se jich vyvarovat? Jak po kotrmelci zůstat vzpřímeně stát? To je velký kumšt na úrovni mistra gymnastiky. Kdo z nás jím je? Inspirací nám mohou být krátké uzavřené povídky ze života Je jich šedesát a jsou všemožné jen ne přemoudřelé, takže inspiraci určitě naleznete. Inspiraci v pozitivním i negativním smyslu.

Možná rovněž naleznete i úlevné zjištění, že tohle se vám rozhodně nemůže stát. No není to to nejkrásnější zjištění?