Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Povidky Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Povidky
Píši a vydávám knihy o mezilidských vztazích - ukázky viz blogy

POVÍDKY KRÁTCE PODÁVANÉ

Povídky. a je jich pět tuctů, tedy staročeská kopa, které jsem shrnul do této knížky, nemají mezi sebou nic společného. Snad je to tím, že některé by mohly být o mém životě, kdyby mi je matka Inspirace nezměnila k nepoznán. Psal jsem je jak mi je matka Inspirace na mysl přinášela a některé jsem rovnou zveřejňoval na svých dvou blozích. Proto jsou také tak krátké, protože kdo by u počítače vydržel číst dlouhé texty? Já tedy rozhodně ne. Párkrát mi sice prsty na klávesnici ujely, ale kdo do důsledků dodržuje svá dobrá předsevzetí? Já tedy ne. Doufám, že to nevadí ani v této knížce, vždyť i ona je určena ke čtení na displeji počítače.

Tak tedy počtěte si a zasmějte se, kde to půjde, nebo si i poplačte, protože jako v životě i zde jsou slunečné pláže a údolí smutku. Proč ne, když to ani ono dlouho netrvá?

Vratislav Mlčoch

Brno, duben 2023

Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Nebezpečné štěstí&body=Kupuji e-knihu POVÍDKY KRÁTCE PODÁVANÉ a cenu 199 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.